Osoby kontaktowe Mapro SK

Bc. Peter Oravec technický riaditeľ MAPRO GROUP
e-mail:oravec@mapro.sk
telefon:+421 456 780 916
telefon komórkowy:+421 902 904 803
Ing. Boris Lucký Konateľ spoločnosti
e-mail:lucky@mapro.cz
telefon:+420 585 157 815
telefon komórkowy:+420 603 506 097
Mgr. Tatiana Mišurová riaditeľka
e-mail:misurova@mapro.sk
telefon:+421 456 780 910
telefon komórkowy:+421 902 904 801
Aleš Trunda Autoryzowany Reprezentant
e-mail:trunda@mapro.cz
telefon:+420 585 157 817
telefon komórkowy:+420 603 169 640
Miloslav Zádrapa obchodní ředitel CZ & SK
e-mail:zadrapa@mapro.cz
telefon:+420 585 157 827
telefon komórkowy:+420 734 376 160
Ing. Filip Mizia Periferní zařízení pro zpracování plastů a obchodní zástupce pro západní Slovensko
e-mail:mizia@mapro.sk
telefon:+421 456 780 914
telefon komórkowy:+421 902 904 043
Petr Němeček obchodní zástupce pro východní Slovensko
e-mail:nemecek@mapro.sk
telefon:+421 456 780 914
telefon komórkowy:+421 902 904 802
Bc. Petra Pospíšilová Obchodní zástupce pro periferní zařízení
CZ & SK
e-mail:pospisilova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 820
telefon komórkowy:+420 730 515 586
Martina Melegová asistentka servisu
e-mail:melegova@mapro.sk
telefon:+421 456 780 911
telefon komórkowy:+421 902 904 893
Jozef Forgáč vedúci servisu
e-mail:forgac@mapro.sk
Radoslav Mítnik Senior Servisný technik, špecialista
e-mail:mitnik@mapro.sk
Lubomir Bakoš mechanik - špecialista
e-mail:bakos@mapro.cz
Jaroslav Lukáč mechanik - špecialista
e-mail:lukac@mapro.sk
Peter Forgáč servisný technik
e-mail:p.forgac@mapro.sk
Ján Nábožný servisný technik
e-mail:nabozny@mapro.sk
Bc. Peter Oravec technický riaditeľ MAPRO GROUP
e-mail:oravec@mapro.sk
telefon:+421 456 780 916
telefon komórkowy:+421 902 904 803
Lukáš Kuka vedúci konštrukcie
e-mail:kuka@mapro.sk
telefon:+421 456 780 923
telefon komórkowy:+421 902 904 892
Ing. Filip Mizia projektový manažér automatizácie
e-mail:mizia@mapro.sk
telefon:+421 456 780 914
telefon komórkowy:+421 902 904 043
Ing. Miloš Turza konštruktér
e-mail:turza@mapro.sk
telefon:+421 456 780 915
Ing. Ján Valko konštruktér
e-mail:valko@mapro.sk
telefon:+421 456 780 915
Ing. Erik Vozár konštruktér
e-mail:vozar@mapro.sk
telefon:+421 456 780 914
Ing. Martin Kašuba konštruktér
e-mail:kasuba@mapro.sk
telefon:+421 456 780 915
Andrej Molnár aplikačný technik automatizácia
e-mail:molnar@mapro.sk
Michal Kasan technik Automatizácia
e-mail:kasan@mapro.sk
Matej Halvoník Technik automatizácia
e-mail:halvonik@mapro.sk
Matúš Makovický technik automatizácia
e-mail:makovicky@mapro.sk
Stanislav Kuka obrábanie, CNC špecialista
e-mail:skuka@mapro.sk
Ing. Dagmar Čechová vedúca nákupu a logistiky
e-mail:cechova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 826
telefon komórkowy:+420 733 345 709
Daniela Markovic referent nákupu a logistiky
e-mail:markovic@mapro.sk
telefon komórkowy:+421 902 904 045
Peter Psotka školitel pro Slovensko
e-mail:psotka@mapro.sk
telefon:+421 456 780 917
telefon komórkowy:+421 902 904 806
Jesteś zainteresowany bliższymi szczegółami dotyczącymi naszej firmy?
MAPRO Słowacja.
MAPRO SK