Mapro - Słowacja

MAPRO SLOVAKIA, s.r.o.

Orovnica 230
966 52 Orovnica
Słowacja

IČO: 36049841
IČ DPH: SK2020065916

Zarejstrowana w Rejestrze Handlowym Sądu Okręgowego w Brańskiej Bystrzycy, Sro., wpis 7262/S.

e-mail:mapro@mapro.sk
telefon:+421 456 780 910
fax:+421 456 780 929
Dziękujemy za zainteresowanie

Dziękujemy za zapytanie, niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dziękujemy za zainteresowanie

Niestety, Twoje zapytanie nie zostało wysłane.

Prosimy o ponowną próbę, lub kontakt bezpośredni

Dziękujemy za zainteresowanie

Dziękujemy za zapytanie, niebawem skontaktujemy się z Tobą.

Dziękujemy za zainteresowanie

Niestety, Twoje zapytanie nie zostało wysłane.

Prosimy o ponowną próbę, lub kontakt bezpośredni

Przesyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Ing. Boris Lucký Prezes Zarządu
e-mail:lucky@mapro.cz
telefon:+420 585 157 815
telefon komórkowy:+420 603 506 097
Tatiana Misurova Członek Zarządu
e-mail:misurova@mapro.sk
telefon:+421 456 780 910
telefon komórkowy:+421 902 904 801
Ing. Pavlína Müller Bobeková Księgowa
e-mail:bobekova@mapro.sk
telefon:+421 45 678 09 12
Miloslav Zádrapa Dyrektor Zarządzający CZ & SK
e-mail:zadrapa@mapro.cz
telefon:+420 585 157 827
telefon komórkowy:+420 734 376 160
Petr Němeček Przedstawiciel Handlowy - Słowacja Wschodnia
e-mail:nemecek@mapro.sk
telefon:+421 456 780 914
telefon komórkowy:+421 902 904 802
Ing. Filip Mizia Przedstawiciel Handlowy - Słowacja Zachodnia
e-mail:mizia@mapro.sk
telefon:+421 456 780 923
telefon komórkowy:+421 902 904 043
Jozef Forgáč Kierownik Działu
e-mail:forgac@mapro.sk
telefon komórkowy:+421 902 904 804
Radoslav Mítnik Starszy Technik ds. Utrzymania Ruchu
e-mail:mitnik@mapro.sk
telefon komórkowy:+421 902 904 805
Martina Melegová asystent utrzymania ruchu
e-mail:melegova@mapro.sk
telefon:+421 456 780 911
telefon komórkowy:+421 902 904 893
Peter Oravec Dyrektor Techniczny MAPRO GROUP
e-mail:oravec@mapro.sk
telefon:+421 456 780 916
telefon komórkowy:+421 902 904 803
Ivo Kocián Dyrektor Sprzedaży Automatyzacji
e-mail:kocian@mapro.cz
telefon komórkowy:+420 731 166 544
Jaroslav Polc Przedstawiciel Handlowy - Automatyzacja
e-mail:polc@mapro.sk
telefon:+421 456 780 914
telefon komórkowy:+421 902 904 043

Dział Konstrukcji
Lukáš Kuka Kierownik Projektu
e-mail:kuka@mapro.sk
telefon:+421 456 780 923
telefon komórkowy:+421 902 904 892

Dział Zakupów
Ing. Dagmar Čechová Kierownik ds. Zakupów i Logistyki
e-mail:cechova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 829
telefon komórkowy:+420 733 345 709
Miroslava Obertová purchase and logistics assistant
e-mail:obertova@mapro.sk
telefon komórkowy:+421 902 904 045


Fakturowanie i potwierdzenie zamówień: nakup@mapro.sk
Peter Psotka Trener
e-mail:psotka@mapro.sk
telefon:+421 456 780 917
telefon komórkowy:+421 902 904 806