Objednávka školení

7.číslo kurzu
7. Ovládání vstřikolisů ZHAFIR VENUS II a ZERES

Obsluha a ovládání plně elektrických vstřikovacích lisů HAITIAN – ZHAFIR řad VENUS II a ZERES. Je možno vybrat typ stroje, na který bude školení zaměřeno.

Určeno pro:

Obsluhám lisu, seřizovačům a eventuelně údržbářům se základními znalostmi principů vstřikování plastů a ovládání vstřikovacích lisů.

Osnova:

Obsluha a programování plně elektrických strojů VENUS II a hybridních ZERES pomocí terminálu s dotykovým displejem a řídícím systémem SIGMATEK. Základní seřízení vstřikovacího lisu a optimalizace vstřikovacího procesu. Zadání kontrolních, omezovacích a statistických funkcí pro kontrolu stability procesu. Praktická cvičení na elektrických strojích VENUS II a hybridních ZERES.

Cíl kurzu:

Vyškolení pracovníků v ovládání a programování  elektrických vstřikovacích lisů VENUS II a ZERES za využití všech možností programové výbavy strojů.

Pomůcky:

Abonenti kurzu obdrží návod k obsluze strojů VENUS II a ZERES .

Závěr kurzu:

Účastníci kurzu, kteří úspěšně absolvují závěrečný test, obdrží  certifikát o školení.

Ubytování:

Po dohodě zajistíme rezervaci ubytování v Olomouci a nejbližším okolí v penzionech nebo hotelech v rozmezí místních cen ubytování cca 500 – 1200 Kč/den.

Přihlášky:

Písemná objednávka na přiložený formulář po dohodě termínu. Případné storno objednávky nutno nahlásit nejpozději 14 dnů před sjednaným termínem kurzu.

Místo:Česká republika
Dělka kurzu:3 dny po deseti vyučovacích hodinách (á 45minut).
Cena kurzu:9 500 Kč za jednoho účastníka bez DPH. Zahrnuje i školící materiály, pojištění a občerstvení.
Účastníků:3 - 10
Termíny školení
Vyberte si nejbližší termín
Nenašli jste kurz, který jste hledali?
Kontaktujte nás a připravíme Vám kurz na míru nebo vypíšeme speciální termín!
Napište nám