Kontaktní osoby CZ

Ing. Boris Lucký Jednatel společnosti
e-mail:lucky@mapro.cz
telefon:+420 585 157 815
mobil:+420 603 506 097
Milan Mézl zástupce jednatele
e-mail:mezl@mapro.cz
telefon:+420 585 157 833
mobil:+420 603 219 372
Ing. Hana Zedníčková vedoucí ekonomického oddělení
e-mail:zednickova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 811
mobil:+420 585 157 810
Ing. Dagmar Čechová manažer kvality
e-mail:cechova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 829
mobil:+420 733 345 709
Luděk Machát IT specialista
e-mail:machat@mapro.cz
telefon:+420 585 157 814
mobil:+420 733 359 610
Miloslav Zádrapa obchodní ředitel CZ & SK
e-mail:zadrapa@mapro.cz
telefon:+420 585 157 827
mobil:+420 734 376 160
Bc. Pavla Ondráková asistentka obchodního ředitele
e-mail:ondrakova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 820
mobil:+420 736 750 449
Aleš Kracík obchodní zástupce – severní a východní Čechy
e-mail:kracik@mapro.cz
telefon:+420 585 157 827
mobil:+420 733 180 304
Radek Šmíd obchodní zástupce - západní a jižní Čechy
e-mail:smid@mapro.cz
mobil:+420 731 109 573
Bc. Petra Pospíšilová Obchodní zástupce pro periferní zařízení
CZ & SK
e-mail:pospisilova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 820
mobil:+420 730 515 586
Aleš Trunda obchodní ředitel MAPRO GROUP
e-mail:trunda@mapro.cz
telefon:+420 585 157 817
mobil:+420 603 169 640
Zdeněk Hrtoň vedoucí servisu
e-mail:hrton@mapro.cz
telefon:+420 585 157 822
mobil:+420 604 242 073
Vojtěch Kvapil prodej náhradních dílů
e-mail:kvapil@mapro.cz
telefon:+420 585 157 825
mobil:+420 739 313 128
Antonín Růžička servisní technik
e-mail:ruzicka@mapro.cz
Marek Utíkal servisní technik
e-mail:utikal@mapro.cz
Jan Štencl Servisní technik
e-mail:stencl@mapro.cz
Peter Oravec Technický ředitel MAPRO GROUP
e-mail:oravec@mapro.sk
telefon:+421 456 780 916
mobil:+421 902 904 803
Ivo Kocián Obchodní ředitel Automatizace
e-mail:kocian@mapro.cz
telefon:+420 585 157 823
mobil:+420 731 166 544
Boris Lucký ml. projektový manažer automatizace
e-mail:b.lucky@mapro.cz
telefon:+420 585 157 843
mobil:+420 736 250 099
Josef Malík obchodně-technický zástupce
e-mail:malik@mapro.cz
telefon:+420 585 157 843
mobil:+420 734 318 760
Oddělení konstrukce
Lukáš Kuka Vedoucí konstrukce
e-mail:kuka@mapro.sk
telefon:+421 456 780 914
mobil:+421 902 904 892
Ing. Jaroslav Novák strojní konstruktér
e-mail:novak@mapro.cz
telefon:+420 585 157 837
mobil:+420 736 750 446
Jiří Dosoudil strojní konstruktér
e-mail:dosoudil@mapro.cz
telefon:+420 585 157 845
mobil:+420 731 306 919
Ing. Jan Vostrejž strojní konstruktér
e-mail:vostrejz@mapro.cz
telefon:+420 585 157 836
mobil:+420 734 834 821
Martin Gronych elektrokonstruktér
e-mail:gronych@mapro.cz
telefon:+420 585 157 848
mobil:+420 730 152 232
Ing. Tomáš Zdařil elektrokonstruktér
e-mail:zdaril@mapro.cz
telefon:+420 585 157 835
mobil:+420 603 219 624
Jan Škoda oživování pracovišť
e-mail:skoda@mapro.cz
mobil:+420 734 834 831
Vojtěch Andrys programátor robotů
e-mail:andrys@mapro.cz
mobil:+420 733 119 076
Jaromír Nantl programátor PLC
e-mail:nantl@mapro.cz
telefon:+420 585 157 843
Radoslav Holý programátor robotů
e-mail:holy@mapro.cz
mobil:+420 734 144 311
Oddělení montáže
Jiří Suchánek vedoucí montáže
e-mail:suchanek@mapro.cz
telefon:+420 585 157 841
mobil:+420 731 517 442
Oddělení nákupu
Ing. Dagmar Čechová vedoucí nákupu a logistiky
e-mail:cechova@mapro.cz
telefon:+420 585 157 829
mobil:+420 733 345 709
Tomáš Zapletal referent nákupu a logistiky
e-mail:t.zapletal@mapro.cz
telefon:+420 585 157 840
mobil:+420 730 890 252
Jindřich Jung referent nákupu a logistiky
e-mail:jung@mapro.cz
Faktury a potvrzení objednávek: nakup@mapro.cz
Milan Mézl Vedoucí střediska a školitel pro Česko
e-mail:mezl@mapro.cz
telefon:+420 585 157 833
mobil:+420 603 219 372
Hledáte firemní údaje?
Podívejte se na MAPRO CZ.
MAPRO CZ