Doprava a instalace

Typy přeprav vstřikovacích lisů a termíny doručení k zákazníkům

Vstřikovací lisy na plasty kupujeme na podmínkách FOB Ningbo Čína Incoterms 2010 a EXW Ebermannsdorf SRN Incoterms 2012, ev. EXW Hamburg SRN Incoterms 2010.

FOB Nigbo Čína
(Incoterms 2010)
Vstřikovací lis na plasty Haitian se vyrábí po dobu 90-100 dní od zadání do výroby, příp. se jedná o stroj 'skladový', který je k dispozici po vyřízení všech celních formalit během 7-10 dnů od zadání zakázky našemi čínskému dodavateli.

Jakmile je stroj připravený k expedici, zadáváme dopravu některému z našich partnerů v logistice, který je schopen zajistit kombinovanou kontejnerovou přepravu na podmínce FOB Nigbo Čína - DAP Česká republika (adresa zákazníka). Doba od přípravy stroje k expedici v továrně Haitian v Ningbu v Číně po nalodění v přístavu Ninbo představuje cca 10-14 dní.

Obvyklá doba námořní části přepravy Nigbo - Hamburk přístav (ETA Hamburk) je 30-33 dnů. Po vyložení z lodi v přístavu následuje přeprava kontejnerů po železnici do Prahy, clení a přesun kontejneru na překládku na kamion/ny a převoz vyložených částí strojů příp. celého stroje (dle velikosti) na adresu zákazníka příp. společnosti Mapro. Tato část trvá 7-10 dní.

Čas mezi vyskladněním a doručením stroje trvá cca 53 dnů celkem

EXW Ebermannsdorf
SRN/ EXW Hamburg
SRN (Incoterms 2010)
Vstřikovací lisy ze závodu v Ebermannsdorfu příp. z Hamburku přepravujeme silniční kamionovou dopravou.

Jakmile je stroj připravený k transportu v závodě - Ebermannsdorf popř. v Hamburku, zajistí náš dopravce transport stroje na adresu zákazníka příp. na adresi společnosti Mapro. U vzdálenosti do cca 1.000 km doručíme do 24 hod., u vzdálenosti nad 1.000 km doručíme do 48 hod. (v čase není zahrnuta doba plošného zákazu průjezdu kamiónů a jiných vozidel nad 7,5 t na územích, jimž kamion projíždí).

Máte zájem o přesnou nabídku?
Neváhejte nás kontaktovat!
Napište nám