Servisní oddělení

Servisní oddělení zajišťuje záruční i pozáruční servis všech technologií, které naše firma dodává. Naši technici mají dlouholeté zkušenosti s opravami vstřikovacích strojů Demag Ergotech, robotů Wittman a Geiger.

Naše servisní oddělení bylo dvakrát vyhodnoceno jako nejlepší zastoupení firmy Demag.

Diagnostika a odstraňování poruch Na základě zkušeností a pravidelných školení u našich dodavatelů jsme schopni diagnostikovat poruchy ve velice krátkých časech a navrhnout nejvhodnější způsob opravy.
Diagnostika a odstraňování poruch Na základě preventivní prohlídky stroje Vám navrhneme, které díly bude nitné vyměnit, provedeme jejich vměnu nebo repase.

Provádíme opravy závitů upevňovacích desek vstřikovacích lisů. Po dokončení opravy stroj seřídíme dle pokynů výrobce.

Preventivní údržba Nabízíme možnost měření teplot tlaků, opotřebení komor a šneků, paralelity desek a tenze vodních sloupů, jakožto i kontroly dalších parametrů Vašich strojů, které Vám zajistí spolehlivější chod výroby i úspory nákladů na opravy.

Máme zpracovány postupy pro profylaktické prohlídky všech strojů Demag NCII-IV a strojů Haitian a Zhafir v několika obsahových úrovních.

Stěhování, instalace strojů a technologických celků Jsme vybaveni prostředky pro vykládku a stěhování těžkých břemen do hmotnosti 100 tun.

Provádíme montáž a demontáž strojů i technologických celků, nakládku a vykládku, včetně instalací na místo provozu stroje.

Máte zájem o servisování?
Neváhejte nás kontaktovat!
Napište nám