Komponenty všeobecného použití

Všechny prvky výrobních pracovišť přizpůsobujeme očekáváním zákazníka. Vzhledem k široké škále odvětví jsou individuální požadavky související s výběrem strojů a periferií přizpůsobovány každému z nich. 

01

Doprava a logistika

Výběr vhodného stroje pro danou výrobní aplikaci je samozřejmě nejdůležitějším faktorem při plánování výroby. Bez ohledu na to, zda potřebujete vyrábět díly různých rozměrů nebo s různou vstřikovací hmotností, je třeba si vybrat správný stroj s ohledem na zamykací sílu a maximální kapacitu vstřikovací jednotky. Jedním z nejoblíbenějších logistických artiklů, velkoobjemových kontejnerů, je odpadkový kontejner o objemu 1100 litrů. Tento typ dílu je vyráběn na stroji Jupiter.

02

Hračky

Jedním z nejpopulárnějších výrobků vyrobených z plastů jsou hračky. Části stavebnic, ať už větší nebo menší co do hmotnosti vstřiku a samozřejmě množství na jeden výrobní cyklus, jsou vyrobeny na stroji Zeres. Malé smrštění po výrobním čase umožňuje jistotu zachování navržených rozměrů.

03

Jiné obecné využití

Některé díly jsou bez dalších prvků k ničemu. Například nápojové lahve by byly k ničemu bez pořádných zátek nebo uzávěrů. Příkladem  takové řady může být znovu šroubovací uzávěr s výklopovou krytkou. Materiál použitý pro tuto výrobu je samozřejmě PE, který je pro tento typ výroby v oblasti balení potravin ideální.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás, prosím, kontaktovat