Plastifikační jednotky

Nabídka zahrnuje technické poradenství, výrobu a montáž plastifikačních jednotek.

Plastifikační jednotky pro vstřikovací stroje

Dodáváme plastifikační jednotky pro vstřikovací stroje evropské a asijské výroby. Plastifikační jednotky jsou vyráběny v souladu s normami výrobců z hlediska rozměrů, materiálů a technologie výroby. Tento přístup umožňuje plnou zaměnitelnost náhradních dílů. Na vyžádání poskytujeme přizpůsobené produkty pro maximalizaci efektivity výroby.

Plastifikační jednotky pro extrudéry

Plastifikační jednotky vyrábíme pro jedno- a dvoušnekové extrudéry všech výrobců. Naše řešení jsou založena na standardních řešeních a geometriích nabízených našimi dodavateli.

 

Změna průměru plastifikační jednotky

Služba zahrnuje technické poradenství, výrobu a montáž nové plastifikační jednotky o průměru menším nebo větším, než je průměr dostupný v katalogu výrobce stroje. To vám umožní změnit hmotnost výstřiku a přizpůsobit možnosti stroje pro výrobu nových produktů.
 

Vstřikovací trysky

Standardní vstřikovací trysky a trysky příslušenství. Trysky s pneumatickým a hydraulickým pohonem . Trysky pro míchání materiálu, filtraci, odvzdušnění.

 

Špičky šneků

Špičky šneků dle standardu výrobce vstřikovacího stroje a přizpůsobené požadavkům zákazníka. Kuličkové špičky pro míchání, přesné uzavírání, s otočným a pevným kroužkem.
 

Šneky

Produkty jsou v souladu s normami výrobců a jsou přizpůsobeny specifickým geometriím. Tyto produkty jsou dostupné na objednávku a jsou plně přizpůsobitelné podle potřeb zákazníků. Geometrie jsou navrženy pro konstrukční plasty, transparentní materiály, rychlé výrobní cykly a zlepšení barevnosti.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás, prosím, kontaktovat