Užitné komponenty

Všechny prvky výrobních pracovišť přizpůsobujeme očekáváním zákazníka. Vzhledem k široké škále odvětví jsou individuální požadavky související s výběrem strojů a periferií přizpůsobeny každému z nich. 

01

Vybavení domácnosti

Komponenty pro domácnost mohou být velmi rozmanité, ať už jde o design nebo velikost. Často vyžadují řadu proměnných, které ovlivňují špičkovou kvalitu z hlediska designu a estetických požadavků. Jednou z nejběžnějších položek může být nádoba chladničky. Parametry vhodné pro výrobu takového dílu se nejlépe nastavují na stroji Jupiter. Velký průhledný plastový díl se střední tloušťkou stěny a vysokou estetickou kvalitou vyžaduje stroj s výraznou zamykací silou a dostatečným prostorem mezi sloupky. Proto je dvoudeskový stroj JUPITER tou nejlepší volbou.

02

Dům a zahrada

S mnoha komponenty vyrobenými z polymerů se setkáváme v každodenním životě. Různé plastové předměty používáme jak v našich domech, tak na zahradách. Zahradní květináč je dobrým příkladem běžně používaného prvku. Mezi požadavky na takový výlisek patří samozřejmě jeho vzhled, ale také odolnost vůči povětrnostním vlivům, které se mění s ročním obdobím. Takový výlisek - se středními rozměry a vstřikovací dávkou - lze vyrobit na stroji MARS.

03

Stavebnictví

Stavebnictví je náročné obzvláště pokud jde o výrobu lišt, které musí během své životnosti odolat různým zatížením. Dobře navržené konstrukce umožňují vyrábět výlisky, které odpovídají stavebním normám, určující vzhled dílu. Avšak nejdůležitější je volba správného materiálu. K výrobě T-kusu, používaného ve vodovodních systémech a vyrobeného z PVC, používáme stroj MARS se speciální plastifikační jednotkou.

04

Další praktické využití

Bezpečnost je prioritou pro každého, ať už v každodenním životě nebo v konkrétní profesi. Jednou z věcí, kterou lze na stavbách označit za zásadní, je rozhodně ochranná přilba. Tyto prvky musí splňovat nejvyšší bezpečnostní standardy potvrzené příslušnými certifikáty. To umožňuje jejich použití v oblastech, kde existuje riziko spojené s nebezpečnými pracemi. Tyto typy přileb lze vyrábět na strojích Mars, které jsou vybaveny plastifikačními systémy určenými pro zpracování technických plastů.

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás, prosím, kontaktovat