Přesné díly

Všechny prvky výrobních pracovišť přizpůsobujeme očekáváním zákazníka. Vzhledem k široké škále odvětví jsou individuální požadavky související s výběrem strojů a periferií přizpůsobeny každému z nich. 

  • Optika

  • Balení

  • Medicína

  • Další

01

Optika

V oblasti průhledných komponentů, jako jsou čočky fotoaparátů, prvky pro zvětšení obrazu a prvky rozptylující světlo, jsou tyto součásti vyrobeny z plastů, které vyžadují vysokou technickou preciznost.

02

Obalovina

Plastové obaly, které se denně používají pro skladování nebo likvidaci různých produktů, jsou vyráběny z odlišných druhů plastů pomocí speciálně navržených strojů. Hlavním cílem je vyrábět tyto díly co nejrychleji, přičemž se zohledňují specifické požadavky výrobní linky.

03

Zdravotnictví

Sterilita a preciznost jsou základními pilíři výroby v lékařském průmyslu, kde se v čistých prostorách vyrábějí laboratorní, diagnostické a lékařské komponenty.  Příkladem může být zde disk s desítkami lahviček na vzorky genetického materiálu. 

04

Další užití vyžadující přesnost

Flexibilita a přizpůsobení výroby přesných výrobků je rozsáhlá a použití vstřikovacích lisů pro konkrétní projekty vám umožní optimalizovat váš výrobní proces. 

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás, prosím, kontaktovat