Ovládání vstřikolisu Haitian MARS a JUPITER

bsluha a ovládání hydraulických vstřikovacích lisů HAITIAN řady MARS II a JUPITER II s řídícími systémy Keba 107..,4030, 2580 a 2880. Je možno vybrat, na jaký typ stroje a řízení bude kurz zaměřen.

Určen pro:

Témata:Cíl kurzu:

Pomůcky:

Závěr kurzu:

Ubytování:


Přihlášky:

Obsluhu lisu, seřizovače a eventuelně údržbářům se základními znalostmi principů vstřikování plastů a ovládání vstřikovacích lisů

Obsluha a programování strojů HAITIAN pomocí terminálů s klasickým nebo dotykovým displejem (řídící systémy Keba 2580, 2882). Základní seřízení vstřikovacího lisu a optimalizace vstřikovacího procesu. Zadání kontrolních, omezovacích a statistických funkcí pro kontrolu stability procesu. Praktická cvičení na strojích HAITIAN.

Vyškolení pracovníků v ovládání a programování vstřikovacích lisů HAITIAN za využití všech možností programové výbavy strojů.

Abonenti kurzu obdrží návod k obsluze strojů HAITIAN.

Účastníci kurzu, kteří úspěšně absolvují závěrečný test, obdrží  certifikát o školení.

Po dohodě zajistíme rezervaci ubytování v Olomouci a nejbližším okolí v penzionech nebo hotelech v rozmezí místních cen ubytování cca 500 – 1200 Kč/den.

Písemná objednávka na přiložený formulář po dohodě termínu. Případné storno objednávky nutno nahlásit nejpozději 14 dnů před sjednaným termínem kurzu.