Ovládání vstřikolisů Zhafir Venus a Zeres

Obsluha a ovládání plně elektrických vstřikovacích lisů HAITIAN – ZHAFIR řad VENUS II a ZERES. Je možno vybrat typ stroje, na který bude školení zaměřeno.

Určeno pro:

Témata:Cíl kurzu:


Pomůcky:

Závěr kurzu:

Ubytování:


Přihlášky:

Obsluhám lisu, seřizovačům a eventuelně údržbářům se základními znalostmi principů vstřikování plastů a ovládání vstřikovacích lisů

Obsluha programování plně elektrických strojů VENUS II a hybridních ZERES pomocí terminálu s dotykovým displejem a řídícím systémem SIGMATEK. Základní seřízení vstřikovacího lisu a optimalizace vstřikovacího procesu. Zadání kontrolních, omezovacích a statistických funkcí pro kontrolu stability procesu. Praktická cvičení na elektrických strojích VENUS II a hybridních ZERES.

Vyškolení pracovníků v ovládání a programování  elektrických vstřikovacích lisů VENUS II a ZERES za využití všech možností programové výbavy strojů.

Abonenti kurzu obdrží návod k obsluze strojů VENUS a ZERES.

Účastníci kurzu, kteří úspěšně absolvují závěrečný test, obdrží  certifikát o školení.

Po dohodě zajistíme rezervaci ubytování v Olomouci a nejbližším okolí v penzionech nebo hotelech v rozmezí místních cen ubytování cca 500 – 1200 Kč/den.

Písemná objednávka na přiložený formulář po dohodě termínu. Případné storno objednávky nutno nahlásit nejpozději 14 dnů před sjednaným termínem kurzu.