Objednávka školení

6.číslo kurzu
6. Ovládání vstřikolisů HAITIAN MARS II a JUPITER II

Obsluha a ovládání hydraulických vstřikovacích lisů HAITIAN řady MARS II a JUPITER II s řídícími systémy Keba 107..,4030, 2580 a 2880. Je možno vybrat, na jaký typ stroje a řízení bude kurz zaměřen.

Určeno pro:

Obsluhám lisu, seřizovačům a eventuelně údržbářům se základními znalostmi principů vstřikování plastů a ovládání vstřikovacích lisů.

Osnova:

Obsluha a programování strojů HAITIAN pomocí terminálů s klasickým nebo dotykovým displejem (řídící systémy Keba 2580, 2882). Základní seřízení vstřikovacího lisu a optimalizace vstřikovacího procesu. Zadání kontrolních, omezovacích a statistických funkcí pro kontrolu stability procesu. Praktická cvičení na strojích HAITIAN.

Cíl kurzu:

Vyškolení pracovníků v ovládání a programování vstřikovacích lisů HAITIAN za využití všech možností programové výbavy strojů.

Pomůcky:

Abonenti kurzu obdrží návod k obsluze strojů HAITIAN.

Závěr kurzu:

Účastníci kurzu, kteří úspěšně absolvují závěrečný test, obdrží  certifikát o školení.

Ubytování:

Po dohodě zajistíme rezervaci ubytování v Olomouci a nejbližším okolí v penzionech nebo hotelech v rozmezí místních cen ubytování cca 500 – 1200 Kč/den.

Přihlášky:

Písemná objednávka na přiložený formulář po dohodě termínu. Případné storno objednávky nutno nahlásit nejpozději 14 dnů před sjednaným termínem kurzu.

Místo:Česká republika
Dělka kurzu:3 dny po deseti vyučovacích hodinách (á 45minut).
Cena kurzu:9 500 Kč za jednoho účastníka bez DPH. Zahrnuje i školící materiály, pojištění a občerstvení.
Účastníků:3 - 10
Termíny školení
Vyberte si nejbližší termín
Nenašli jste kurz, který jste hledali?
Kontaktujte nás a připravíme Vám kurz na míru nebo vypíšeme speciální termín!
Napište nám