Servohydraulické vstřikovací stroje

Jsme výhradním distributorem vstřikovacích lisů značek Haitian a Zhafir, které vyrábí světový lídr v oblasti strojů na zpracování plastů – koncern Haitian Group. Našim zákazníkům nabízíme jak moderní, přesné elektrické stroje s minimálními náklady a nároky na údržbu, tak ekonomické a energeticky úsporné stroje vybavené servohydraulickým pohonem.

ŘADA HAITIAN MARS V

Vstřikovací lisy řady Haitian Mars jsou na trhu již více než 10 let a za tu dobu se etablovaly jako lídr v oboru technologie hydraulického vstřikování. Vstřikovací lis Mars V je nejprodávanější řadou vstřikovacích strojů na světě.

Pátá generace strojů Mars majá inovativní servomotory, v kombinaci s vylepšeným designem díky kterým má výrazně vyšší přesnost výkonu a zároveň optimalizaci spotřeby energie.                      

ŘADA HAITIAN JUPITER V


Haitian Jupiter je řada dvoudeskových hydraulických vstřikovacích lisů se servomotorem. Je nabízen ve velikostech od 4 500 kN do 88 000 kN zamykací síly. Kompaktní konstrukce stroje zajišťuje optimální využití prostoru ve výrobních halách.

Vstřikovací stroje Jupiter V umožňují práci s formami značných rozměrů, nabízející velký prostor mezi deskami s možností jeho dodatečného zvětšení. Široká škála velikostí vstřikovacích jednotek umožňuje přesné přizpůsobení strojů vašim výrobním potřebám.                    

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás, prosím, kontaktovat