Elektrické a hybridní vstřikovací stroje

Jsme výhradním distributorem vstřikovacích lisů značek Haitian a Zhafir, které vyrábí světový lídr v oblasti strojů na zpracování plastů – koncern Haitian Group. Našim zákazníkům nabízíme jak moderní, přesné elektrické stroje s minimálními náklady a nároky na údržbu, tak ekonomické a energeticky úsporné stroje vybavené hybridním a elektrickým pohonem.

ŘADA ZHAFIR ZERES V 

Vstřikovací stroje řady Zhafir Zeres V s uzavíracími silami od 400 kN do 13 800 kN jsou extrémně flexibilní stroje založené na technologii elektrického pohonu s integrovanými hydraulickými systémy, také pro formy vyžadující hydraulické ovládání jádra. Řada ZERES rozšiřuje portfolio vstřikovacích lisů Zhafir a nabízí nové a diferencované možnosti a zároveň poskytuje zpracovatelům plastů optimální řešení podle individuálních požadavků.

ŘADA ZHAFIR VENUS V
 

Zhafir Venus V je řada plně elektrických, kloubových vstřikovacích lisů s uzavíracími silami od 400 kN do 13 800 kN, navržených pro nejnáročnější aplikace. Použití vysoce výkonných servopohonů zajišťuje vysoce přesné pohyby stroje, stabilní proces vstřikování a krátké doby cyklů. Tyto vstřikovací lisy, již ve standardní výbavě, umožňují paralelní pohyby. 
 

ŘADA ZHAFIR JENIUS V

JENIUS 5. je řada hybridních dvoudeskových vstřikovacích strojů s uzavírací silou od 3600 kN do 33000 kN. Tyto stroje kombinují výhody kompaktního hydraulického dvoudeskového vstřikovacího stroje s přesností elektrické vstřikovací jednotky. Kompaktní konstrukce stroje zajišťuje optimální využití prostoru ve výrobních halách. Hydraulická uzavírací jednotka se servopohonem umožňuje stroji pracovat s formami značných rozměrů a nabízí velký prostor mezi deskami s možností jeho dalšího zvětšení. Řada nových inteligentních funkcí dále zvyšuje rozmanitost možností použití v jakémkoli odvětví. 

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte nás, prosím, kontaktovat